KONST / Litografier / Färglitografi 12544559

nr 1254 4559

Igge Karlsson

(1932-2009), Sverige

Färglitografi, Signerad, daterad 81,102/150. Motivet: 61x43

Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.

Utrop:

500 kr

måndag 13 maj 2019
kl 20:14:03

Igge Karlsson

Läs mer om Igge Karlsson